Таня

Go down

Таня

Писане by Tanya M. on Пон Ное 05 2007, 23:52

Привет на всички! Ние с Мартин (от "Е" клас) се оженихме, както повечето може би знаят, и си имаме четири деца на възраст от 4 до 19 години и едно чихуахуа, което си взехме наскоро, за да може поне някой да ни слуша.

Двамата често се шегуваме, че едно от преимуществата да се ожениш за свой бивш съученик или съученичка се състои в това, че когато сте заедно, никога не се чувствате възрастни. Не че ви подтикваме да вземете сега да се развеждате и да се жените помежду си, де!

Нека рогцата, с които съм на снимката по-долу, не ви въвеждат в заблуждение - те са част от костюма ми за Halloween ,който беше издържан в строго минималистичен стил, понеже трябваше да представлявам женски дявол (или дяволица,както казват някои) и съпругът ми реши, че не ми е необходима особена маскировка...

Tanya M.
Veteran
Veteran

Брой мнения : 73
Registration date : 05.11.2007

Върнете се в началото Go down

Re: Таня

Писане by Aneta on Сря Ное 07 2007, 14:31

Таня, със сигурност не е скучно при Вас. "Петимата от Мобидик" или нещо подобно ми идва наум,имаше навремето филм с подобно име. Сега може би е "Малкълм", любим сериал на моите деца, който дават поне за шести път по TV.

А що се отнася за празника, аз бях там, т.е при извора, в самия град Сейлъм/така му викат американците/ на вещиците и основно остана у мен състезанието за най-оригинален костюм, то всъщност друго освен шествието нямаше, като изключим факта, че 30 км. изминахме за 4 часа с колата - то шоуто си беше и по магистралата.

Aneta
Member
Member

Брой мнения : 12
Registration date : 07.11.2007

Писане by Tanya M. on Сря Ное 07 2007, 15:14

Анета, тези асоциации са си направо комплимент, повечето хора биха се сетили първо за "Семейство Адамс".

Като се видим, ще трябва да ми разкажеш повече за салемските вещици, не че проявявам професионален интерес или завист, но все пак човек винаги трябва да знае какво прави конкуренцията! happy
Tanya M.
Veteran
Veteran

Писане by vess_ivanov on Чет Ное 08 2007, 08:28

Таня,
Предлагам да започнеме тема за тези от нас които се изженихме по между си както се изразяваш ти :gossip:
т.е. на женените/омьжените за съученици signs
Веско
vess_ivanov
Senior member
Senior member

Брой мнения : 43
Registration date : 08.11.2007

Писане by Tanya M. on Чет Ное 08 2007, 08:58

Веско,
По принцип одобрявам идеята, обаче малко ми звучи като тема за пострадалите от цунами или нещо друго травмиращо или осакатяващо. wink
Но наистина няма да е лошо да пуснеш в "Място за вашите теми" една тема "Клуб на женените помежду си". Така като се замисля, логично ще е да пуснем и друга под надслов "Клуб на разведените помежду си", която може да бъде последвана от "Клуб първа съпруга", "Клуб втори съпруг", "Клуб на веселите моми и ергени" и т.н. Всъщност не, това за веселите моми и ергени не ми харесва толкова, защото тогава пък трябва да има и "Клуб на невеселите женени" и настава една голяма драма по форумите...

Последната промяна е направена от на Пет Ное 16 2007, 13:06; мнението е било променяно общо 1 път
Tanya M.
Veteran
Veteran

Клуб на пострадалите

Писане by vess_ivanov on Пет Ное 09 2007, 00:27

По принцип одобрявам идеята, обаче малко ми звучи като тема за пострадалите от цунами или нещо друго травмиращо или осакатяващо.

По какво си пролича бе, само едно изречение написах и вече стана ясно signs

Така като се замисля, логично ще е да пуснем и друга под надслов "Клуб на разведените помежду си", която може да бъде последвана от "Клуб първа съпруга", "Клуб втори съпруг", "Клуб на веселите моми и ергени" и т.н.

И аз точно това си мислех. Интересно е все пак какъв процент от нас се ожениха по между си. Или какъв процент сега сьжаляват че не са го направили :-) Обаче съм съгласен че може да се получи нещо средно между клуб на пострадалите и old schoolmate dating service. За това вместо тема, да направим анкета, но като сьбереме повече маса, зашото като гледам в момента Полиша еднолично е отговорен за над 13% от всичките постинги вьв форума до момента :-)) Sorry Полиш - аз те чета с интерес, но все пак за представителна анкета трябва по-голяма извадка.
vess_ivanov
Senior member
Senior member

Писане by Tanya M. on Пет Ное 09 2007, 00:44

Мястото на една такава анкета очевидно би било при анкетите, които Пешо е пуснал за секса с бивши съученици в "Място за вашите теми". Ти не знам дали гласува в тях, но аз според мен доста изкривих резултатите, понеже на въпроса с колко съученици сте спали, откакто завършихте гимназия, отговорих "С един, но много пъти" и ако и ти си дал същия отговор, крайните резултати от от анкетата ще създадат неоснователно предположение за необуздан секс вътре в рамките на випуска, понеже едва ли някой ще се сети, че става въпрос за съпружески секс, който май не се брои. love
Tanya M.
Veteran
Veteran

Писане by vess_ivanov on Пет Ное 09 2007, 17:51

Таня, ние с тебе изкривихме статистиките. По добре да си мълчим по въпроса, а? signs
vess_ivanov
Senior member
Senior member

Писане by Tanya M. on Пет Ное 16 2007, 13:36

vess_ivanov написа:Таня, ние с тебе изкривихме статистиките.

Хм, преди малко си дадох труда да разгледам въпросната анкета под надслов "С колко съученици сте спали след завършване на гимназията" и останах малко озадачена. confused Логично беше ти да си гласувал като мен "Само с един, но много пъти", имайки предвид, че си женен за съученичка. Такъв отговор обаче е дал само един човек и по една случайност знам, че това съм аз! Значи ти или изобщо не си гласувал, или си дал някой от другите възможни отговори, които обаче едва ли ще се харесат на жена ти и ще има едни обяснения и оправдания, не ти е работа... angry

И нещо друго любопитно забелязах - цели 4-ма човека са отговорили, че са правили секс със съученик/съученичка след някои от годишните ни срещи в резултат на обилно погълнато количество алкохол!
Като си помислиш колко малък е броя на гласувалите, съпоставен с общия брой на присъствалите на тези годишни срещи, можеш да си представиш колко повече хора биха дали същия отговор, ако бяха участвали в анкетата! Ами то си е било истинска вакханалия! И аз пак последна да разбера! sorry
Tanya M.
Veteran
Veteran

Писане by Любопите on Чет Ное 22 2007, 00:54

Защо не си Макариева или поне с тире между Младенова и Макариева? Нима Мартин толкова лесно се е съгласил?
Любопите
Гост

Писане by Tanya M. on Чет Ное 22 2007, 02:07

С тире съм, спокойно. Както се досещаш, Мартин прояви известна настойчивост по въпроса. Аз обаче си отмъщавам, като не си нося халката. laugh
Tanya M.
Veteran
Veteran

Писане by krabosh on Чет Ное 22 2007, 02:14

Tanya M. написа:............... Аз обаче си отмъщавам, като не си нося халката. laugh

Уау - това вече е скандално! :shocked1:

Мартине - стегни си жената, че и нашите ако прихванат ....... УЖАС! Как ще се оправяме после ?........ surrender
krabosh
Golden member
Golden member

Брой мнения : 63
Registration date : 06.11.2007

Писане by Tanya M. on Чет Ное 22 2007, 02:34

Стига с този мъжки шовинизъм бе, Краси! Недей да призоваваш Мартин да ми стегне юздите, че утре на срещата като изпия една чаша вино, може да ми се поразвърже езика и да разкажа на жена ти някои героични епизоди от твоята ранна младост. Мога да започна с военното обучение в Мала Църква... Може и с нещо друго - кой знае? happy
Tanya M.
Veteran
Veteran

Писане by krabosh on Чет Ное 22 2007, 02:43

Tanya M. написа:........... че утре на срещата като изпия една чаша вино, може да ми се поразвърже езика и да разкажа ...... Може и с нещо друго - кой знае? happy

И ако така ще водим конфиденциални преговори ...............
То това си е чисто изнудване! sorry
krabosh
Golden member
Golden member

Брой мнения : 63
Registration date : 06.11.2007

Писане by Друг on Чет Яну 31 2008, 02:42

Е, докарахте ли шушукането донякъде?
Тънем в неведение и трепетно очакваме да понаучим нещичко!
Таня, кажи - няма страшно- Мартин явно не чете форума. happy
Друг
Гост

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите